Шиномонтаж

Запис на шиномонтаж
1. Дата і час
Оберіть зручний для Вас час. А ми подбаємо про все інше
2. Деталі запису
Заповніть Ваші контактні дані.
Додати коментар до запису
loader

Шинний сервіс «СВ Шина» ось вже 10 років являється лідером по наданню послуг шиномонтажу в Чернівецькій області.
Завдяки великому досвіду роботи та сучасному обладнанню наші фахівці швидко та якісно вирішують задачі будь-якої складності, які виникли з Вашими шинами та дисками. В нас існує гнучка система знижок, що забезпечує індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Ми перевіряємо та підкачуємо шини завдяки точним манометрам «EWO». Також ми одними із перших установили в своїх боксах азотогенератори, завдяки яким надаємо послуги по накачці шин азотом. Крім того ми встановили платформи для підняття автомобіля, що дозволяє здійснити більш ретельну перевірку всіх коліс, та надати клієнту рекомендації щодо їх подальшої експлуатації.

Майстри «СВ Шини» здійснюють шиномонтаж шин будь-якого типорозміру, в тому числі низькопрофільних шин, шин Run-Flat, PAX системи та броньованих коліс. Більшість наших співробітників - це кваліфіковані фахівці, що ремонтують будь-які пошкодження.

Крім усього перерахованого вище , компанія «СВ Шина» пропонує своїм клієнтам послугу як по ошиповці шин ( одно- фланцевими , двох і трьох - фланцевими шипами ) так і з видалення шипів з коліс .

Рихтуемо легкосплавні і сталеві диски. Затягування болтів або гайок проводиться динамометричним ключем. Для зручності транспортування шин в салоні пропонуємо великі пакувальні пакети .

Економлячи час своїх клієнтів , пропонуємо телефонне замовлення на певний час обслуговування!

І найголовнішою особливістю компанії «СВ Шина» можна назвати згуртовану команду майстрів , яка з кожним днем удосконалює свій професіоналізм , прислухається до побажань своїх клієнтів для надання якісних і першокласних послуг!

loader